KattLett

Tu gdzie można dowiedzieć się co nieco o Katt i jej dziełach

Ogłoszenie

11.06.- Zostały wprowadzone nowe modyfikacje profilu (zastąpione poprzednie aktualnymi). 01.08.- Problemy z komputerem głównego Administratora doprowadzają Go do szału, dlatego rozbudowywanie forum zostaje wstrzymane na czas nieokreślony. Przepraszam za problemy. 10.11.- Nastąpiły problemy związane z logowaniem na stronę chomikuj KattLett przez co główny Administrator ma utrudniony dostęp do pobierania plików aby rozszerzyć forum. Proszę o wyrozumiałość.

#1 2013-06-09 16:10:04

 Terra_Net

Założycielka

41209475
Skąd: A gdzieś w Polsce...
Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 36
Jedno słowo mnie określające: Specyficzna xP
Lubię: Czekoladę, Prize
Skąd wiem o Katt: Deviantart
Ulubiona żeńska postać od Katt: Marika (Prize)
Ulubiona męska postać od Katt: Rascal (Prize)

TheRacist: ArtificialPeople

http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2012/195/4/f/artificialpeople_start_manga_by_kattlett-d578x2n.jpg

To tylko Yaoi'cowy dodatek do theRACIST;
Dodatek nie zawiera spójnej fabuły, tylko wycinki z życia dwóch bohaterów


Ten krótki opisik ściągnięty z c-m.

„Artificial People” Katt Lett – dodatek do mangi pt. „The Racist”
Recenzja autorstwa Moniki Lang

Zarysowanie fabuły na chłopski rozum: Dwójka „ludzi idealnych- nieidealnych” Topaz i Smite są w związku homoseksualnym- nie tak od razu! W każdym razie fabuła jest interesująca, więc polecam przeczytanie! Mańga dostępna jest na Centrum Mangi.
http://centrum-mangi.pl/ArtificialPeople/

Recenzja:

Fabuła:

Mańga zaczyna się dość ponuro ponieważ spotykamy głównego bohatera w stanie silnej depresji. Przynajmniej moim skromnym zdaniem. Widzimy go jednak w sytuacji, która daje przypuszczenie, że jest doskonałym liderem i potrafi nad sobą panować. Drugiego bohatera poznajemy również w raczej ponurych okolicznościach gdy bliskiego śmierci Smite’a odnajduje Topaz i reszta. Historia rozwija się w kierunku, który sprawia, że homofobiczny Smite staje się obiektem uczuć idealnego Topaz’a. Historia pełna zabawnych sytuacji ale również powagi i swoistej lekcji o sile miłości choć nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka (dopiero gdzieś tak na siedemnasty, bo jak już zaczniesz czytać to będziesz zaczynał/a od początku tyle razy ). Znajdziecie tam wszystko- od trudnych problemów po sytuacje przyprawiające o ból brzucha... Ze śmiechu oczywiście! Polecam!

Wykonanie:

Zacznijmy od tego, że nie jest to typowa czarno- biała manga, lecz wielobarwny świat, w który wkraczasz z uśmiechem na twarzy. Właśnie to sprawia, że mangi Katt Lett są bardzo wyjątkowe, bo cały czas masz do czynienia z kolorami i możesz poczuć się jakbyś oglądał/a film!

Postaci i ich wykonanie zmieniają troszeczkę styl pomiędzy epizodami, odpowiada za to prawdopodobnie długość przerw pomiędzy wydawanymi epizodami co sprawia, że rysunki „dojrzewają” z rozdziału na rozdział.

W niektórych momentach widzimy rysunki innej autorki co zmienia odrobinę styl ale nie jest rażące i wcale nie przeszkadza w odbiorze.

Tytułem podsumowania:

Bardzo polecam mańgę, która zabawiała mnie przez jakiś czas, i na której kontynuację czekałam z niemałym zniecierpliwieniem starając się nie nagabywać autorki, którą znam w pewnym sensie osobiście. Nie zrażajcie się nastawieniem Katt do swoich prac (odmówię komentarza na ten temat). Życzę wam miłej zabawy!


-Mlang-

Offline

 
.pun  , DIV.post { width: 203px;

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kody pokemon light platinum darmowe telefony do kobiet www.nzrz.pun.pl ip changer 10.10 www.anime-school-life.pun.pl